Firma Flightbox i wszystkie pozostałe firmy z Grupy Ypsilon są dla Państwa dostępne. Biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację związaną z pandemią COVID-19, chcemy zapewnić, że Ypsilon.net nieprzerwanie dostarcza swoje wsparcie i usługi, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

WZORY UMÓW SPECIALS

Jeśli chcesz przystąpić do programu afiliacyjnego Specials i zwiększyć atrakcyjność swojej oferty handlowej, prosimy o zapoznanie się z poniższymi wzorami umów oraz ogólnymi warunkami umowy.

Pakiet Startowy - wzór umowy

Pakiet Promocyjny - wzór umowy

Ogólne Warunki Umowy

 

Aby rozpocząć współpracę prosimy o przesłanie informacji o wybranym pakiecie oraz o przesłanie skanów dokumentów założycielskich (NIP, REGON, zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego) na adres info@flightbox.pl. Na ich podstawie wygenerujemy dla Państwa umowę i prześlemy ją na wskazany adres e-mail.

Następnie prosimy o wydrukowanie po 2 egzemplarze otrzymanej umowy i Ogólnych Warunków Umowy, podpisanie i przesłanie do nas pocztą tradycyjną.

Pamiętaj, że masz możliwość wybrania pakietu darmowego, abonamentowego, zestawienia modułów wyszukiwarek, doboru ich kolorów i możliwość samodzielnej zmiany ich kolorystyki.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.