System rezerwacji samochodów na wynajem

 

Zaprojektowaliśmy NOWY SYSTEM REZERWACJI AUT zgodnie z Responsive Web Design.

Teraz, bez względu na to na jakim urządzeniu (desktop, laptop, tablet, telefon), w jakiej rozdzielczości i orientacji (w poziomie lub w pionie) zostanie wyświetlona wyszukiwarka, zawsze będzie wyświetlać się w pełni i prawidłowo. 

Sposób działania oraz wygląd w poszczególnych rozdzielczościach strony można sprawdzić nie tylko na poszczególnych urządzeniach, ale także na standardowym desktopie.

Otwórz nową wyszukiwarkę aut (np. ) w nowym oknie, zmniejsz ją środkowym przyciskiem w prawym górnym rogu przeglądarki, następnie chwyć prawy dolny róg i zmieniaj wysokość i szerokość, a zobaczysz różnicę.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy unowocześniony system rezerwacyjny wynajmu aut, który jest nowoczesnym i w pełni kompleksowym systemem rezerwacyjnym. Wielojęzyczna wyszukiwarka umożliwia wyszukanie, porównanie i rezerwację aut na całym świecie. Rezerwacja na bieżąco aktualizowanych ofert może być bardzo szybko dokonywana samodzielnie przez klientów na stronie internetowej biura podróży. 

W naszej wyszukiwarce zamieściliśmy oferty wynajmu aut tylko renomowanych, sprawdzonych wypożyczalni z całego świata (np. Avis, Hertz, Europcar) oraz brokerów (np. Autoeurope, Car del Mar, driveFTI, e-mietwagen, SunnyCars).

System rezerwacji aut pozwala na wyszukiwanie ofert m.in. wg klasy samochodu (np. kompakt, średnia, ekonomiczna, luksusowa, premium), wg typu auta (np. SUV, Van, Cabrio, Kombi)ofert konkretnych wypożyczalni samochodów (np. Avis, Hertz, Europcar, SunnyCars) czy też zgodnie z preferowanymi udogodnieniami, do których możemy zaliczyć np. automatyczną skrzynię biegów, klimatyzację, nawigację, nielimitowane kilometry, możliwość dodatkowych kierowców, ubezpieczenia.

Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możemy je zawężać korzystając z bogatych filtrów (np. dodatki w cenie, ubezpieczenie, udział własny, polityka paliwowa, wypożyczalnia aut, liczba drzwi, miejsce odbioru, rodzaj oferty). Możliwy jest także wybór oferty bezpośrednio z mapy.

Przy każdej ofercie prezentowane są jej szczegółowe informacje oraz składniki ceny, np. rodzaj ubezpieczeń, polityka paliwowa, warunki wypożyczalni, a także informacje o ewentualnych kosztach dodatkowych.

Na tym etapie możemy porównywać oferty za pomocą odpowiedniej opcji lub też podzielić się linkiem do oferty ze znajomymi.

Zawsze przedstawiamy tylko aktualne i dostępne oferty, a dostępność aut na wybranej przez Klienta stacji w żądanych godzinach sprawdzamy każdorazowo.

Podczas sprawdzania dostępności oferty jednocześnie sprawdzamy możliwości rezerwacji wyposażenia dodatkowego, ich warunków i cen. 

Dzięki implementacji wyszukiwarki na stronie www wypożyczenie samochodu to prosty i przyjemny proces, który zajmuje Twoim klientom krótką chwilę. 

W celu zagwarantowania agencji prawa własności do dokonanych rezerwacji i należnej z tego tytułu prowizji, wszystkie rezerwacje dokonywane są z użyciem numeru lub kodu agencji. Oferty wynajmu samochodu pozyskiwane są od partnerów poprzez protokół XML.

Jako Agenci Flightbox mogą Państwo dokonywać samodzielnie zmian w ustawieniach layoutu oraz funkcjonalności wyszukiwarki na Państwa stronie. Wystarczy zalogować się do panelu administracyjnego.

Ponadto w systemie rezerwacyjnym samochodów na wynajem:

  • intuicyjne wyszukiwanie i porównywanie ofert
  • szybka rezerwacja
  • konfiguracja wyszukiwarek zgodnie z potrzebami Państwa biura podróży
  • personalizacja layoutu (look and feel)
  • dostępność wyszukiwarki w 30 językach

 

System rezerwacji aut oferujemy w dwóch modelach współpracy:

1. Program partnerski Specials

2. Program partnerski Flightbox

 

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat systemu rezerwacyjnego samochodów na wynajem oraz na temat warunków współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym.