Wyszukiwarka biletów lotniczych tanich i regularnych linii lotniczych

Efektywna obsługa klienta wymaga sprawnych i solidnych narzędzi umożliwiających korzystanie z jak największej ilości systemów GDS. Taką ofertę przygotowaliśmy zarówno dla małych jak i większych firm z branży turystycznej i nie tylko.

System rezerwacyjny biletów lotniczych to rozbudowane narzędzie umożliwiające jednoczesne wyszukiwanie, porównywanie oraz rezerwację online ofert:

 • taryf netto oferowanych przez konsolidatorów
 • taryf negocjowanych oferowanych przez konsolidatorów
 • ogólnodostępnych taryf GDS
 • taryf internetowych przewoźników regularnych
 • tanich linii lotniczych (Low Cost)
 • czarterów polskich i międzynarodowych

To kompleksowa i prosta w użytkowaniu aplikacja sprawdzona przez szerokie grono użytkowników na rynku europejskim, dokonujących tysiące rezerwacji dziennie.

Wyszukiwarka klasy IBE gromadzi rozproszone zasoby pochodzące z różnych źródeł (GDS, tanie linie lotnicze, konsolidatorzy). Robi to w oparciu o kategorie stawek i dostępność. System rezerwacyjny współpracuje z systemem Travelport, Amadeus i Sabre.

Dla dużych graczy na rynku usług turystycznych przewidziane jest połączenie z wieloma GDS na raz, w którym stosownie do preferencji linii lotniczych wskazywany jest GDS, z którym najkorzystniej jest nawiązać połączenie.

Korzystanie z wyszukiwarek nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze. Potrzebny jest jedynie dostęp do internetu. IBE może być stosowany jako system rezerwacji w biurze podróży oraz jako narzędzie na stronie www służące do samodzielnego dokonywania rezerwacji przez użytkowników strony. Dając możliwość dokonywania rezerwacji o każdej porze dnia i nocy przyspieszają proces rezerwacji i obsługi klienta docelowego.

Główne cechy:

 • Obsługa kilku rodzajów ustrukturyzowanych baz danych taryf netto, takich jak Stadaf, Patheo, Farelogix, Partners, Openfares, Hitchhiker lub zastrzeżonych baz danych
 • Całkowita walidacja zasad dotyczących taryf netto
 • Cache - dynamiczny proces zapisu dostępności i danych taryf w pamięci podręcznej
 • Loty w jedną stronę, loty powrotne, loty typu open jaw (loty złożone) oraz double oneway - możliwość konstruowania planów podróży łączących tanie linie lotnicze z liniami regularnymi (dla taryf netto), podwójna dostępność - możliwość utworzenia kombinacji różnych linii lotniczych, które nie są zestawiane w zapytaniach o pojedynczą dostępność w systemie GDS
 • Możliwość grupowania portów lotniczych w strefy miejskie (np. LON, LHR, STN) oraz wyświetlania wszystkich linii lotniczych obsługujących wybrane porty
 • Możliwość blokowania lub wyróżniania ofert określonych linii lotniczych
 • Usługi dodatkowe (np. posiłki na pokładzie samolotu, wybór miejsca w samolocie na trójwymiarowej mapie, ubezpieczenia turystyczne, w tym ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży)
 • Wyszukiwanie w oparciu o elastyczne kryterium daty (+/- 1 dzień)
 • Prezentacja wyników w dodatkowej tabeli wg linii lotniczych, liczby przystanków i cen
 • Filtrowanie ofert wg zakresu cen, przystanków, linii lotniczych, godzin wylotu i przylotu
 • Porównywanie wybranych ofert
 • Definiowanie form płatności w tym płatność kartą kredytową i weryfikacja online w standardzie najwyższego bezpieczeństwa PCI-DSS
 • Panel administracyjny - narzędzie do zarządzania rezerwacjami i systemem rezerwacyjnym oraz statystyki, podsumowania i prognozy rezerwacji prowadzone w czasie rzeczywistym, raporty web fare, scan to book ratio
 • Power Pricer Light - narzędzie do ustalania wysokości marży
 • Możliwość modyfikacji treści potwierdzenia rezerwacji przesyłanego drogą elektroniczną
 • Wielojęzyczność. Posiadanie wyszukiwarek w wielu językach znacząco wpływa na rozpropagowanie usług biura podróży. Łatwiejsze i bardziej realne staje się pozyskanie zagranicznych klientów, ich obsługa oraz samodzielne dokonywanie rezerwacji przez klienta na stronie internetowej. W dobie międzynarodowych podróży służbowych oraz wzrastającego znaczenia rezerwacji online posiadanie w biurze podróży wyszukiwarek, przynajmniej w kilku podstawowych językach, staje się wręcz niezbędne. Obecnie wyszukiwarki systemu rezerwacji biletów lotniczych dostępne są w 30 wersjach językowych. Do najpopularniejszych języków należy niemiecki, angielski, polski, francuski, hiszpański, czeski, rumuński, włoski.
 • Wielowalutowość. W systemie rezerwacji biletów lotniczych możliwe jest ustawienie wyświetlania cen ofert oraz systemu rozliczenia w konkretnej walucie, innej niż PLN (np. Euro, Dolar Amerykański). Jest to funkcjonalność przydatna szczególnie w przypadku dedykowania systemu dla klientów zagranicznych.
 • Personalizacja wyszukiwarki. Wyszukiwarka może być dowolnie zintegrowana ze stroną internetową biura podróży. Dostosowanie layout'u (look & feel) oraz innych funkcjonalności 
 • Możliwość tworzenia systemów partnerskich
 • Ciągły rozwój funkcjonalności oraz layoutów systemu rezerwacyjnego

 

 

System rezerwacyjny biletów lotniczych oferujemy w dwóch modelach współpracy:

1. Program partnerski Specials
2. Program partnerski Flightbox

- skierowany do małych biur podróży

- klient nie ponosi żadnych kosztów inwestycyjnych

- nie istnieje potrzeba podpisywania umów z dostawcami rozwiązań technologicznych, systemami rezerwacyjnymi, biurem wystawiającym bilety z akredytacją IATA, wypożyczalniami samochodów, dostawcami usług hotelowych

- klient nie jest obciążany wykonywaniem prac administracyjnych i nie musi specjalnie zatrudniać dodatkowego personelu

- wszystkie czynności związane z wystawianiem biletów i obsługą posprzedażową wykonuje Centrum Podróży Online

- dostęp do panelu administracyjnego pozwala na pełną kontrolę nad rezerwacjami oraz wyglądem wyszukiwarek

- system rezerwacyjny dostępny jest w siedmiu podstawowych wersjach kolorystycznych oraz w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej)

- dostępne są dodatkowe bezpłatne gadżety, jak np. bloczki ofertowe na stronę www

 

szczegóły programu partnerskiego Specials

- skierowany do dużych i doświadczonych biur podróży

- szerokie możliwości edycji wyglądu i funkcji wyszukiwarek za pomocą rozbudowanych paneli administracyjnych

- możliwość edycji wyglądu potwierdzeń rezerwacji dla każdego systemu rezerwacyjnego

- dostęp do wszystkich usług lotniczych systemu GDS

- dostęp do taryf netto oferowanych przez konsolidatorów

- dostęp do ofert tanich linii lotniczych

- wybór języków, w których mają działać wyszukiwarki, z listy trzydziestu dostępnych

 

szczegóły programu partnerskiego Flightbox

 

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat systemu rezerwacyjnego biletów lotniczych oraz na temat warunków współpracy prosimy o kontakt z działem handlowym.