Rezerwacja samochodów krok po kroku

WYSZUKIWANIE

W pierwszym kroku systemu rezerwacyjnego wybierz miejsce odbioru i zwrotu samochodu oraz określ daty i godziny, w jakich samochód ma być do Twojej dyspozycji. Jeśli nie jesteś pewien pisowni miejscowości to po wpisaniu 3 pierwszych liter wyszukiwarka podpowie możliwe lokacje. 

Podaj kraj zamieszkania oraz lokalizację stacji odbioru auta (lotnisko, hotel, miasta).

Możesz zawęzić opcje wyszukiwania ofert do danej klasy samochodu (np. kompakt, premium, luksusowa, średnia, ekonomiczna), typu samochodu (np. SUV, Van, Cabrio, Kombi), ofert od konkretnych wypożyczalni aut czy też ofert zawierających różnego rodzaju udogodnienia, takie jak np. opony zimowe, dodatkowy kierowca, nawigacja, klimatyzacja, automatyczna skrzynia biegów, nielimitowane kilometry, ubezpieczenie tylko bez udziału własnego.

Po wybraniu wszystkich parametrów należy kliknąć przycisk „Szukaj”. 


OFERTA

W kolejnym kroku wyszukiwarka wyświetla wszystkie oferty wynajmu aut zgodne z określonymi wcześniej kryteriami, domyślnie posortowane po cenie. Możesz sprawdzić wyniki na mapie. Aby zawęzić liczbę wyników filtruj oferty np. według dodatków w cenie, ubezpieczeń, udziału własnego, polityki paliwowej, partnera, klasy auta, typu samochodu, liczby osób i drzwi w samochodzie, miejsca odbioru lub typu oferty. Przy filtrach zobaczysz też ceny.

 
Przy każdej ofercie pojawią się informacje szczegółowe. Możesz dokładnie sprawdzić warunki wynajmu samochodu czy pakiety ubezpieczeń, jakie obowiązują w przypadku konkretnej oferty. Jeśli nie możesz zdecydować się na jednoznaczny wybór, skorzystaj z opcji porównania lub podziel się ofertą ze znajomymi.

Po wybraniu oferty należy przejść do kolejnego kroku rezerwacji poprzez kliknięcie przycisku „Wybierz tę ofertę”. 


 

SZCZEGÓŁY

W trzecim kroku możesz sprawdzić dostępność samochodu na wybranej stacji lub ją zmienić. Uzyskasz również szczegóły wybranej oferty, ogólne warunki wynajmu wypożyczalni samochodów, warunki wynajmu wybranego auta oraz możliwość wyboru dodatkowego wyposażenia
Po kliknięciu w „Sprawdź stacje” można sprawdzić dostępność samochodów na wybranej stacji oraz cenę. Pojawią się także warunki wynajmu, z którymi musisz się zapoznać przed dokonaniem rezerwacji.

Po sprawdzeniu dostępności oferty należy kliknąć przycisk „Rezerwuj”.

 

REZERWACJA

W następnym kroku następuje rezerwacja wybranego samochodu. Tutaj należy wypełnić wszystkie wymagane pola oznaczone * dotyczące danych osobowych, danych kontaktowych oraz formy płatności. Informacje te są niezbędne do dokonania rezerwacji i przesłania jego potwierdzenia.
Przed przejściem do kolejnego kroku wymagane jest zapoznanie się z warunkami wynajmu i zaakceptowanie wszelkich warunków rezerwacji.
POTWIERDZENIE

Ostatni etap to potwierdzenie zawierające szczegółowe informacje o dokonanej rezerwacji. Wyświetlone w ostatnim kroku potwierdzenie zostaje również przesłane na maila. Zalecamy wydrukowanie e-maila.