Rezerwacja biletów lotniczych online krok po kroku

WYSZUKIWANIE


 1. Podaj lotnisko wylotowe i lotnisko docelowo. Po wpisaniu 3 pierwszych liter system wyświetli podpowiedzi, spośród których w łatwy sposób można wybrać lokalizację.
 2. Wprowadź daty oraz godziny przelotów. Możesz w tym celu skorzystać z kalendarza lub określić datę za pomocą wyszukiwarki. Opcja "szukaj +/-" znajdująca się na samym dole, informuje system, że może szukać ofert z tolerancją 1 dnia od podanych przez nas dat, dzięki czemu otrzymasz większy wybór lotów.
 3. Jeśli interesuje Cię lot w dwie strony wybierz opcję "W dwie strony". Jeśli chcesz nabyć bilet tylko w jedną stronę wystarczy zaznaczyć opcję "W jedną stroną". Jeśli chcesz ułożyć niestandardową trasę podróży, skorzystaj z opcji "Lot złożony" i podaj kolejno odcinki lotów.
 4. Podaj ilość pasażerów, dla których rezerwujesz bilety. Należy także podać przedział wiekowy (dorośli, dzieci od 2 do 12 lat oraz niemowlęta poniżej 2 roku życia).
 5. Możesz także wybrać linię lotniczą, której ofert lotów poszukujesz, a także klasę lotu. 

OFERTA


 1. W górnej części wyszukiwarki zobaczysz wybrane lotniska i daty przelotów, a także wyszukane oferty lotów zgrupowane wg ilości przystanków i linii lotniczych. Możesz z tego miejsca bezpośrednio przejść do konkretnej oferty. 
 2. Korzystaj z bogatych filtrów oraz opcji dodatkowych, aby dopasować wyniki wyszukiwania do Twoich oczekiwań. Dziel się znajomymi ofertą za pomocą udostępniania przez Facebook i e-mail. Porównuj poszczególne oferty za pomocą dodatkowej funkcji.
 3. Poprzez przycisk "Szczegóły oferty" możesz zobaczyć dokładne informacje na temat przelotu i ceny.
 4. Jeśli wybrałeś już ofertę lotu wystarczy kliknąć przycisk "Wybierz", aby przejść do formularza rezerwacji.

REZERWACJA

 1. W kolejnym kroku otrzymasz szczegółowe informacje na temat wybranego lotu oraz kalkulację ceny.
 2. W sekcji „Pasażerowie” wpisz dane każdej z osób, dla których rezerwujesz bilety lotnicze. W zależności od wybranego lotu możesz również wybrać posiłek na pokładzie samolotu oraz program Frequent Flyer. Twoje życzenia zostaną przekazane do przewoźnika, jednak bez gwarancji realizacji.
 3. Podaj dane osoby zgłaszającej oraz informacje potrzebne do wystawienia faktury VAT, o ile sobie takiej życzysz.
 4. Możesz skorzystać z usług dodatkowych w postaci:- wynajmu samochodu w miejscu przylotu. Jeśli zdecydujesz się na tą usługę, rezerwacja będzie kontynuowana po zakończeniu procesu rezerwacji biletu lotniczego. - ubezpieczenia podróży
 5. W celu dokonania płatności w sekcji „Płatność” wybierz jej rodzaj i podaj informacje niezbędne do finalizacji zakupu.
 6. Zaznacz potwierdzenie zapoznania się i przyjęcia do wiadomości Ogólnych Warunków Umowy agencji turystycznej oraz warunki linii lotniczych, a następnie kliknij przycisk "Rezerwacja". 

POTWIERDZENIE

To już koniec rezerwacji. W kilku prostych krokach wybrałeś najkorzystniejszą ofertę lotu bez wychodzenia z domu! Gratulujemy!