PROGRAM AFILIACYJNY SPECIALS

Program afiliacyjny Specials został stworzony z myślą o małych biurach podróży, które dopiero rozpoczynają sprzedaż przez Internet i nie posiadają własnej infrastruktury do obsługi sprzedaży online. Dzięki współpracy z nami nie musisz ponosić kosztów, aby zaistnieć na rynku e-usług.
To bardzo proste! Otrzymujesz od nas wyszukiwarki i umieszczasz je na stronie internetowej. Klient rezerwuje na Twojej stronie internetowej, my obsługujemy Twoje rezerwacje, a Ty otrzymujesz prowizję!

Przystępując do programu afiliacyjnego zyskujesz czas, zwiększasz liczbę i wartość rezerwacji obniżając jednocześnie koszty obsługi klienta. Aby dokonywać rezerwacji nie musisz podpisywać umów z systemami rezerwacyjnymi, biurem z akredytacją IATA wystawiającym bilety lotnicze, wypożyczalniami samochodów, dostawcami usług hotelowych, nie musisz sam wykonywać prac administracyjnych czy specjalnie zatrudniać pracownika - wszystkie czynności związane z obsługą techniczną, utrzymaniem systemu, wystawianiem biletów i obsługą posprzedażową wykonuje za Ciebie zaprzyjaźniona spółka Centrum Podróży Online. Za niewielką opłatą korzystasz z rozwiązań technologicznych i bazy ofert dotychczas dostępnych tylko na największych portalach turystycznych.

Sprawdź aktualne cenniki opłat i prowizji. Przejrzyste zasady rozliczeń oraz panel administracyjny, do którego dostęp gwarantuje bieżący wgląd w dokonane rezerwacje, w prosty sposób umożliwiają pełną kontrolę działania naszych wyszukiwarek.

W programie partnerskim czekają na Ciebie wyszukiwarki i systemy rezerwacji:

To Ty decydujesz jakie moduły chcesz zestawić i umieścić na swojej stronie www. Po wybraniu konfiguracji generujemy linki zawierające ramkę iframe z modułem wyszukiwarki, umożliwiające łatwą implementację z zachowaniem designu nagłówków czy stopek Państwa strony internetowej. Wszystkie nasze wyszukiwarki mają możliwość łatwej i swobodnej zmiany kolorystyki

Zmianę kolorystyki wyszukiwarek, a także jej wygląd możesz zmienić sam w panelu administracyjnym. To narzędzie służy także do zarządzania swoim kontem oraz rezerwacjami i prowizjami.

Jako afiliant zyskujesz także darmowe bloczki ofertowe, które także tworzysz sam w kilku bardzo prostych krokach. To Ty decydujesz jak ma wyglądać bloczek, jakie ma zawierać oferty i gdzie ma się wyświetlać.

Sprawdź sam jak działają wyszukiwarki i bloczki - zapraszamy na stronę www.cp-online.pl.

Masz pytanie odnośnie programu partnerskiego Specials Skontaktuj się z naszym działem handlowym.