Flightbox sp. z o. o.

Specjalizujemy się w dostarczaniu branży turystycznej kompleksowych rozwiązań IT, które wykorzystywane są między innymi przez konsolidatorów, linie lotnicze i biura podróży.

Naszym głównym celem jest tworzenie i rozwój modułowych systemów rezerwacji online, jak również internetowych rozwiązań technologicznych, skupiających treści z różnych źródeł w jednym miejscu. Za pomocą jednej bazy danych tworzymy sprawną sieć połączeń pomiędzy dostawcami, dystrybutorami i klientami opartą na najnowszych technologiach.

Chcemy, aby projektowane i wykonywane przez nas rozwiązania wspomagały i unowocześniały działalność biura podróży i by spełniały wymagania i potrzeby zarówno użytkowników systemu jak i klientów.

Do naszych sztandarowych produktów należą systemy rezerwacji biletów lotniczych tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczychsystemy rezerwacji hoteli i systemy rezerwacji samochodów.

Internetowe systemy rezerwacji, jakimi dysponuje Flightbox, to zaawansowane narzędzia charakteryzujące się jednocześnie prostotą obsługi. Zapewniają partnerom firmy globalną dystrybucję treści dotyczącej ich usług i umożliwiają kompleksową obsługę podróży prywatnych oraz służbowych. Tym samym oferujemy alternatywny i wysoce opłacalny model platformy dystrybucyjnej, dostępny zarówno dla regularnych i tanich linii lotniczych, jak i hoteli czy firm wynajmujących samochody, gwarantujący redukcję kosztów.

Nasza firma zapewnia potężną i solidną infrastrukturę techniczną, na jakiej mogą Państwo polegać. Wydajność technologiczna, na której oparte jest funkcjonowanie firm przewoźniczych i turystycznych, pozwala na tysiące jednoczesnych wizyt na stronie i formułowanie zapytań w tym samym czasie, bez ryzyka najmniejszej kolizji czy opóźnienia.

Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa transakcji dokonywanych za pomocą naszych systemów. Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo transakcji internetowych stosujemy szyfrowane połączenia uniemożliwiające osobom trzecim wgląd do informacji. Ponadto jako jedni z pierwszych z branży turystycznej Europy poddaliśmy się audytowi i uzyskaliśmy certyfikat PCI-DSS, dając dowód na to, że dane powierzanych nam kart kredytowych są tak bezpieczne jak w banku. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) to światowa norma mająca na celu zapewnienie jak najwyższego spójnego poziomu bezpieczeństwa transakcji dokonywanych kartami płatniczymi. Dzięki temu nas Klienci mogą w pełni czuć się bezpiecznie.

PCI DSS kilknij i zobacz nasz aktualny certyfikat

Flightbox oferuje nie tylko technologię najnowszej generacji, ale również wartościowe, wszechstronne informacje, dostępne dzięki wieloźródłowej, sieciowej bazie. Nasza baza zawiera dane dotyczące zasobów tanich linii lotniczych, aktualnych lotów, wynajmu samochodów, rezerwacji hoteli, warunków ubezpieczenia, usług czarterowych i usług biur podróży. Ponadto, w ramach własnych platform operacyjnych, dystrybutorzy mają możliwość swobodnego zarządzania rezerwacjami.

Nasza firma to także wyjątkowy, dynamiczny, międzynarodowy zespół doświadczonych pracowników: wykwalifikowanych programistów i reprezentantów branży przewoźniczej i turystycznej.

 

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ GRUPY YPSILON.NET AG