Firma Flightbox i wszystkie pozostałe firmy z Grupy Ypsilon są dla Państwa dostępne. Biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację związaną z pandemią COVID-19, chcemy zapewnić, że Ypsilon.net nieprzerwanie dostarcza swoje wsparcie i usługi, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

DARMOWE BLOCZKI OFERTOWE NA STRONĘ WWW

 

Przygotowaliśmy dla Państwa widżet na stronę www w postaci bloczków ofertowych zawierających oferty biletów lotniczych.

Bloczki możesz wygenerować sobie sam! Do wyboru masz szerokie spektrum danych oraz ustawień wyglądu. Możesz określać m.in.:

- tytuł bloczka (oraz ustawienia wyrównania, pogrubienia, wielkości czcionki w tytule oraz wysokość nagłówka)

- limit ofert w jednym bloczku (od 1 do 10)

- lotniska wylotu i lotniska docelowe (dodanie poprzez wpisanie nazwy lub kodu IATA) oraz opcja ustawiania ich unikalności

- linie lotnicze (logo linii lotniczej, wykluczanie ofert od konkretnych linii lotniczych, oferty tylko tanich lotów, oferty tylko regularnych lotów oraz ustawianie ich unikalności)

- długość pobytu przy lotach w dwie strony

- zakres cenowy

- liczba dni do wylotu

- zakres dat wylotu

- rodzaj lotu (w dwie strony, w jedną stronę)

- tekst wyświetlany jako oferta (np. loty do Londynu od 55 zł, Wrocław - Londyn 89 PLN, bilety lotnicze z Wrocławia do Londynu, 10 dni w Londynie za 144 zł, przeloty do Rzymu wylot za 7 dni cena 90 zł)

- kolorystyka bloczka (zielony, pomarańczowy, ciemnożółty, jasnożółty, czerwony, niebieski, granatowy, szary, czarny)

- czcionka (do wyboru kilka standardowych rodzajów czcionki, w tym czcionka z Twojej strony, rozmiar czcionki)

- oraz ustawienia szerokości, wysokości, odstępów, obramowania, itp.

 

Jak stworzyć własny bloczek?

1. Zaloguj się do Panelu administracyjnego. Upewnij się, że w zakładce MOJE KONTO podałeś dokładne adresy do Twoich stron, na których umieszczone są wyszukiwarki. Jest to konieczne do wygenerowania i korzystania z bloczków.

2. Wybierz zakładkę BLOCZKI i opcję DODAJ BLOCZEK.

3. Zobaczysz domyślnie skonfigurowany bloczek. Możesz go dowolnie edytować zmieniając dane i jego wygląd. Pamiętaj o zapisaniu bloczka!

4. Po zapisaniu bloczka, w celu jego umieszczenia na stronie, postępuj zgodnie z krótką Instrukcją umieszczania bloczków na stronie www, która znajduje się w panelu administracyjnym.

 

Jeśli już umieścisz bloczek na Twojej stronie internetowej i będziesz w przyszłości dokonywał jego zmian w panelu administracyjnym, pamiętaj, że zmiany wyglądu widoczne są automatycznie, natomiast zmiany danych będą widoczne będą od kilku minut do 4 godzin. 

 

OFERTA DARMOWYCH BLOCZKÓW DLA AFILIANTÓW (Program afiliacyjny Specials)

Dla Pakietu Startowego (bez abonamentu) 

Dla Pakietu Promocyjnego (z abonamentem)
3 darmowe bloczki 5 darmowych bloczków
        oferty z 3 samodzielnie wybranych lotnisk z Polski                 oferty z 6 samodzielnie wybranych lotnisk z Polski i Niemiec        
oferty do max. 25 lotnisk w jednym bloczku oferty do max. 40 lotnisk w jednym bloczku
każdy dodatkowy bloczek w cenie 10 zł